BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Naujos ACEO kortelės/teptuko malonumai :)

Kaip seniai kažką spalvinau guašu, bet paėmus į rankas teptuką (tiesa, teko griebti patį ploniausią) “užsikabinau” kaip reikiant. Viena kortelė po kitos, ir taip smagu, malonu matyt kaip nespalvotas piešinukas tarsi užsipildo, atgyja spalvomis. Parodysiu savo naująsias korteles jūsų teismui :)

P.S. foto kokybė tiesa nekokia, pamiršau paveikslėlius paslėgti tai kolkas dar šiek tiek kampai užsirietę :)

Tarp kitko, bepaišydama pagalvojau, kad gal neverta piešti ir laikyti pas save stalčiuje. Gal reikia savo darbelius paleisti į pasaulį? Atsirastų norinčių juos įsigyti? :)

Rodyk draugams

pirmosios mano ACEO

Viskas prasidėjo nuo Enorkos blogo, kuriame perskaičiau apie ACEO koreles. Ilgą laiką aš jomis grožėjausi varvinau seilę, net buvau dvi nupiešusi.. net nežinau kur jos dabar :) Gal kada rasiu.

Neseniai Enorcos bloge pastebejau kad vyksta loterija. Pamaniau “kodėl nesudalyvavus?” Ir pasisekė, kortelė paštu atkeliavo pas mane dailiai įpakuota. Štai ji:

Labai džiaugiausi ją gavusi ir pamaniau kodėl man nenupiešus ir nepadovanojus Enorcai Aceo kortelę? Šią mintį įgyvnedinau. Bedarant pirmąją (tai buvo karpinys) kilo toks entuziazmas, po jos gimė dar viena ir dar viena. Pas Enorcą nukeliavo dvi iš jų :) Štai kurios:

O vat paskutinioji dar guli pas mane :)

Smagu man jas daryti, o kadangi lauke karštis nežmoniškas gal reiks eit į kokį vėsesnį kampą ir dar papaišyti… :)

Tai kaip mano pirmieji blynai? :)

Rodyk draugams

Naujas etapas

Vasara lekia skuba, o aš vis nieko neparašau. Prisimenu, pagalvoju, bet taip ir lieka tik pagalvojimai kad reikėtų naujo įrašo. Bet šiaip taip prisiruošiau :) Prabėgo net keli mėnesiai :) Ot ir rašytoja iš manęs… visai nekokia.

Per šia vasarą tiek daug naujų, svarbių, stebinančių, laimingų ir liūdinančių dalykų nutiko kad turbūt galėčiau apie tai pasakoti visą dieną ir tai kažin ar pabaigčiau. :) Bet paminėsiu tik tai, kas man yra svarbu :)

Birželio mėnuo buvo kupinas įtampos. Brandos egzaminai patampė nervus neblogai :) Bet galų gale paaiškėjo, kad ne taip labai ir reikėjo nervintis. Kažkur internete mačiau apklausą “kaip išlaikėte egzaminus” save teko priskirti prie tų, kurie mažai mokėsi bet gavo daug :) Na, nesakau, kad visai mažai mokiausi. Pamokas lankiau (daugmaž), namų darbus beveik visad padarydavau, aišku entuziazmo nebuvo net paskutinę savaitę prieš egzaminus svylant padams neprisiverčiau daugiau pasimokyti. Na nebent išskyrus istoriją :D

Taigi atšventus nepamirštamai iki aušros išleistuves sulaukėm šiaip netaip rezultatų kur įstojom :) Aš jau buvau nusiteikusi kad įstosiu antru prioritetu Kaune į naujųjų medijų meną VDU, bet pasirodo apsirikau! Įstojau pirmu punktu!Į VGTU kūrybines industrijas buvo dižiulis konkursas ~1290 stojančiuosius o pirmu prioritetu užrašę buvo 440 žmonių. Galvojau šakės man, nes 2009 metų paskutinio įstojusio į nemokamą vietą konkursinis balas buvo net 19,68, o man iki tiek trųko 0,36 balo. Nedaug bet trūko. Kai įstojau negalėjau patikėti. Bet paskui paaiškėjo kad pernai priėmė į vf tik 23 studentus o šiemet net 70! nieko sau šoktelėjimas :)

Tai va, taip jau būna kad atsitinka taip kaip nesitiki. Dabar esu laiminga, kad studijuosiu tai ką noriu ir dar Vilniuj, bet tai kad niekaip nerandu sau stogo virš galvos manęs visai nežavi. Jau ne viena savaitė vargstu, bet vis nesiseka. Dokumentų dėl bendriko laiku neužpildžiau, maniau negausiu, mažai vietų, turėjau jau kaip ir kambarėlį nusižiūrėjus, bet še tau - likau ant ledo. Trūkt už vadžių vėl nuo pradžių pradedu ieškot. Tikiuosi kaip nors rasiu :)

Tiesa praeitą penktadienį pirmą kart viena važiavau į Vilnių. nelabai aš tame mieste orientuojuosi, bet laimei bent žemėlapius moku skaityt, tai problemų neturėjau. Aišku pasivaikščiojau į valias, kokius 10 kilometrų. Buto paieškos sunkios ne vien protiškai bet ir fiziškai :D

Kas dar naujesnio po mano saule? Nieko per daug :) Agurkus marinuoju, kad turėčiau ko valgyt, be to labai greit auga tie žaliūkai :D

Ai teisybė. Atradau keletą naujų pomėgių :) Bitininkystė :) Sesuo pas mus sode įsitaisė jau 4 avilius tai kai yra proga ir aš prisidedu kuo galėdama, visai smagu ir nesvarbu kad jau kelis kart įgėlė. Meduuus, medaus giraaa… Niam. Šeštadienį apturėjom tokį medsukį. Ech, man patinka :) O kitas hobis? Jam sukurpsiu atskirą įrašą ;)

P.S. Parašiau, o dabar galvoju. Negi kam įdomu ką aš veikiu? Kažin, na tiek to pasipasakojau nes man atrodė kad taip reikia, niekam neturėtų labai užkliūti :)

Rodyk draugams