Ji visada sunkiausia. Pirmas žodis, pirmas sakinys man niekada nebūna lengvas, tačiau perlipus šį barjerą galiu žengti į priekį.

Taigi, kaip kiekvienas turbūt žinote, gyvenimas yra toks sudėtingas mechanizmas, kurio niekad visiškai nesugebėsime perprasti. Jis nuolatos pateikia mums staigmenų. Štai ir dabar, net minties nebuvo, kad pirmame blog’o įraše pradėsiu kalbėti apie gyvenimą :). Tačiau man iškyla tokie patys klausimai kaip daugeliui žmonių: Kas gi tas mūsų gyvenimas? Kiek reikia šveisti, kad jis pradėtų spindėti? Kiek netikėtumų ir kiek kliūčių jis mums pateiks, bandant atrasti geriausią vietą jame?

Aš kaip tik dabar ir bandau išsiaiškinti šio mechanizmo prasmę, jo veikimo principą ir kokią įtaką mes galime jam turėti. Aš bandau gyventi, tačiau vis dar nesugebu praminti tako viena kryptimi. Blaškausi ir abejoju. Galbūt todėl pasiryžau rašyti blog’ą. Tikiuosi dėliodama mintis čia, geriau pažinsiu save. Tai bus mano pačios pasistatyta kliūtis (o gal gyvenimo staigmena? :) ), kurią stengsiuosi įveikti.

Patiko (0)

Rodyk draugams