BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Naujos ACEO kortelės/teptuko malonumai :)

Kaip seniai kažką spalvinau guašu, bet paėmus į rankas teptuką (tiesa, teko griebti patį ploniausią) “užsikabinau” kaip reikiant. Viena kortelė po kitos, ir taip smagu, malonu matyt kaip nespalvotas piešinukas tarsi užsipildo, atgyja spalvomis. Parodysiu savo naująsias korteles jūsų teismui :)

P.S. foto kokybė tiesa nekokia, pamiršau paveikslėlius paslėgti tai kolkas dar šiek tiek kampai užsirietę :)

Tarp kitko, bepaišydama pagalvojau, kad gal neverta piešti ir laikyti pas save stalčiuje. Gal reikia savo darbelius paleisti į pasaulį? Atsirastų norinčių juos įsigyti? :)

Rodyk draugams

pirmosios mano ACEO

Viskas prasidėjo nuo Enorkos blogo, kuriame perskaičiau apie ACEO koreles. Ilgą laiką aš jomis grožėjausi varvinau seilę, net buvau dvi nupiešusi.. net nežinau kur jos dabar :) Gal kada rasiu.

Neseniai Enorcos bloge pastebejau kad vyksta loterija. Pamaniau “kodėl nesudalyvavus?” Ir pasisekė, kortelė paštu atkeliavo pas mane dailiai įpakuota. Štai ji:

Labai džiaugiausi ją gavusi ir pamaniau kodėl man nenupiešus ir nepadovanojus Enorcai Aceo kortelę? Šią mintį įgyvnedinau. Bedarant pirmąją (tai buvo karpinys) kilo toks entuziazmas, po jos gimė dar viena ir dar viena. Pas Enorcą nukeliavo dvi iš jų :) Štai kurios:

O vat paskutinioji dar guli pas mane :)

Smagu man jas daryti, o kadangi lauke karštis nežmoniškas gal reiks eit į kokį vėsesnį kampą ir dar papaišyti… :)

Tai kaip mano pirmieji blynai? :)

Rodyk draugams