BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

studentiški (ne)malonumai

Kai rašiau paskutinį įrašą bloge, dar sėdėjau kaime pas tėvus ir mėgavausi šiltomis dienomis. Dabar aš Vilniuje, ten kur visad svajojau pagyventi, bet niekad nemaniau, kad taip iš tikrųjų nutiks.

Atvykusi sostinėn sutikau pačius pačiausius kambariokus: Robertą, Vitalijų, Justą ir Adomą. Nė sapne nesapnavau ir jokiu būdu nemaniau, kad gali taip būti jog visi puikiai sutarsim, sugyvensim ir net kartu bulves kepsim :) Rugsėjis prabėgo nepastebimai: žiūrint krepšinį, šokant, tvarkantis, grojant gitaromis (namuose jų jau 3) ir kitaip linksmai leidžiant laiką.

Spaliui atėjus, rimtiems mokslams prasidėjus, plaukai pradėjo šiauštis. O dar kai, kad ir kaip norint, savaitgaliai vistiek pralekia nieko nepasimonat, ir viskas kaip visad paskutinei dienai arba nakčiai, patikėkit ot smagu!!! Taigi, mokslų čia ne taip kaip mokykloj, skaityt ne po penkis o po 30 ar 100 puslapių (priklauso ar lietuviškai ar angliškai, o pas mus dažnai angliškai deja) tai nakties sunkiai užtenka. Ir į kolį negali nenueit, nes skola bus. Uch! Sakiau, kad plaukai šiaušiasi.

Na, bet nepaisant mokslų, vistiek gera čia gyventi, šiame mieste, tarp savų :)

 

P.S. Kažkoks keistas įrašas, neišbaigtas tarsi…

Rodyk draugams

Jau seniai taip buvo…

Nepamenu,kada paskutinįsyk iš eilės atsėdėjau KETURIAS MATEMATIKOS pamokas! Na ir pirmadienis… Uf! Ir vis per savo tingejimą… Taip taip, kai reikejo nepasimokiau pakankamai, gavau penkis, o paskui sedžiu  ir galvoju: “gal reiktų eit perrašyt..?” Tai vat, perrašyt tai perrašyt, bet kadangi savaitgalį mokiausi planimetriją, tai kitkam laiko (ir noro) neliko :) Todėl pasiryžusi ir nusiteikusi, šiandien pasidariau vieną papildomą laisvą pamoką per kurią pasisprendžiau pas mokytoją uždavinius, per kitą parašiau ir… net atsikvėpt nespėjau, po pertraukos kitas kontrolinis (jau nebe perrašymas)! Jau nepaisant dviejų valandų įtempto mąstymo stogą rauna! Tai po to dar viena matematika… per kurią su klasioke jau daugiau juokėmės, nei mokėmės. Kas belieka, kai smegenys pradeda nebeveikt ir ten kur “pi” reikia traktuot kaip 180 laipsnių, atrodo kad ten 3,14 :) Po tokių kuriozų, tampa aišku, kad tai dienai visų mokslų mokslo jau tikrai gana.

Atrodytų, kas čia tokio? Keturios matematikos mat! Bet man, kaip labai nemėgstančiai šio dalyko tikrai reikėjo nusiteikti ir susikaupti, kad ne tik ištverčiau, bet dar ir kažką protingo parašyčiau. Kiek gi galima tais penketais mokytis???

Rodyk draugams

Pradžia

Ji visada sunkiausia. Pirmas žodis, pirmas sakinys man niekada nebūna lengvas, tačiau perlipus šį barjerą galiu žengti į priekį.

Taigi, kaip kiekvienas turbūt žinote, gyvenimas yra toks sudėtingas mechanizmas, kurio niekad visiškai nesugebėsime perprasti. Jis nuolatos pateikia mums staigmenų. Štai ir dabar, net minties nebuvo, kad pirmame blog’o įraše pradėsiu kalbėti apie gyvenimą :). Tačiau man iškyla tokie patys klausimai kaip daugeliui žmonių: Kas gi tas mūsų gyvenimas? Kiek reikia šveisti, kad jis pradėtų spindėti? Kiek netikėtumų ir kiek kliūčių jis mums pateiks, bandant atrasti geriausią vietą jame?

Aš kaip tik dabar ir bandau išsiaiškinti šio mechanizmo prasmę, jo veikimo principą ir kokią įtaką mes galime jam turėti. Aš bandau gyventi, tačiau vis dar nesugebu praminti tako viena kryptimi. Blaškausi ir abejoju. Galbūt todėl pasiryžau rašyti blog’ą. Tikiuosi dėliodama mintis čia, geriau pažinsiu save. Tai bus mano pačios pasistatyta kliūtis (o gal gyvenimo staigmena? :) ), kurią stengsiuosi įveikti.

Rodyk draugams